wtorek, 16 września 2014

Original Source Up to Date

Jak zapewne wszyscy czytelnicy tego niszowego oraz słabo zarabiającego bloga wiedzą 2piwa pochodzi z Podlasia, a dokładnie Białegostoku. Białystok w Internetach nie ma za dobrej opinii bo zazwyczaj kojarzy się z białymi niedźwiedziami, disco-polo, Kononowiczem, śledzikowaniem i niestety rasizmem. Dlatego każda wiadomość lub wydarzenie, w którym Białystok wyróżnia się w pozytywnym aspekcie w skali kraju, warte jest odnotowania oraz napawa dumą nawet zatwardziałego, warszawskiego słoika, jakim niewątpliwie jest 2piwa.

Tak jest z kampanią wizerunkowo-reklamową jaką prowadzi festiwal Original Source Up to Date, która jest po prostu SUPER. Zabawna, pomysłowa oraz z dużym dystansem. Zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Przykłady można znaleźć na poniższych filmikach:
Profesor Miodek:Cinek:>

Starsi ludzie:
Teledysk hip-hopowy Zeus, Małpa oraz Bisz2piwa niedawno dowiedział się ile zarabiają czołowi polscy grafomani zwani blogerami, którzy czerpiąc swoją wiedzę od Kapitana Obvious piszą o modzie, podróżach, oszczędzaniu i lifestajlu. Dlatego w następnych wpisach blogowych, które powinny pojawić się w ciągu najbliższych 2 latach, 2piwa będzie pisał o modzie, gotowaniu, lifestylu i zagranicznych podróżach.

PS. 2piwa jak zawsze aktualny, Gazeta Wyborcza w Białymstoku, pisał o tym w marcu:)

Brak komentarzy: