niedziela, 11 listopada 2007

Styl ala 2piwa

W komentarzach część czytelników domagała się postu o ubiorze i modzie, dlatego 2piwa postanowił spełnić ich prośby i napisać coś na ten temat. (warto prosić 2piwa o posty w komentarzach, bo czasami owe prośby zostają wysłuchane).

Jak powszechnie wiadomo ubiór to bardzo ważna kwestia w procesie budowania wizerunku, dlatego w miniony środę i sobotę najnowsze trendy w męskiej modzie imprezowej (cześć wiosenno letniej kolekcji dwóch najmodniejszych w warszawskim świecie lansu i bansu projektantów – niejakiego pana Dolce i niejakiego pana Gabbana) zostały zaprezentowane przez 2piwa na imprezie w stołecznym klubie Piekarnia oraz na imprezie urodzinowej jednej z najlepszych koleżanek 2piw, która odbyła się na Żoliborzu.

Dwie lansowane przez 2piwa kreacje znajdują się na zdjęciach poniżej.Jak widać na zdjęciu kreacja ta jest semi – kaszual. Elegancka góra w połączeniu z luźnym i wyuzdanym dołem to ognista kombinacja, dzięki której na pewno zostaniecie zauważeni w klubie.Za pomocą świecących, obcisłych spodni nie tylko podkreślicie idealną budowę swoich nóg i pośladków, ale skupicie na sobie (jak na zwierciadle) wszystkie wiązki światła wydobywające się w klubie. Odbite promienie gromadzące się na waszych nogach w połączeniu z długimi, modnie różowymi skarpetkami sprawią, że podczas tańca będziecie się czuli jak w chmurach.Następna, sobotnia kreacja ma zwierzęcy i bardzo modny ostatnio ekologiczny design. Jest połączeniem dwóch zupełnie różnych charakterów. Spokojny i nigdzie się niespieszący Pan Dolce zaprojektował dolną część tego stroju, z kolei jego szybki, agresywny i drapieżny partner Gabbana był odpowiedzialny za górną część. Te na pierwsze rzut oka niepasujące do siebie elementy, wbrew pozorom świetnie z sobą współgrają i odzwierciedlają dwoistą i złożoną naturę noszących je ludzi.A jak widać na powyższym rysunku, „zwierzęca” kreacja spełniała również bardzo ważną funkcję kamuflażu, ładnie łącząc się z designem kanapy. Nieświadome niczego, a czasami również pijane, dziewczyny nie raz i nie dwa lądowały na kolanach 2piw, który sprytnie się schował. (akurat na tym zdjęciu 2piw nie zauważyła organizatorka imprezy)

Dwie wyżej opisane kreacje będzie można nabyć w najnowszej wiosenno – letniej kolekcji bardzo modnych i bardzo drogich panów Dolce i Gabbana.

8 komentarzy:

FYM pisze...

O damn ;]]]

Życzliwy pisze...

hehe co to się dzieje kiedy nie ma mnie żeby 2piwa przypilnować;P szacun za dobrego posta. no i dobrze że ryj zasłoniłeś, bo w całości chyba bym nie zdzierżył

ms_olga pisze...

Haha Lechu! Po pierwsze: odsłoń ten czarny kwadrat, bo to wygląda tak, jakbyśmy tam jakieś brzydkie rzeczy robili ;)

Po drugie: wiesz, że zrobiłeś furorę. A słowo "Leszek!!!" było najczęściej słyszanym wyrazem w tym małym mieszkaniu. RISPEKT!

2piwa pisze...

Uroczyść oświadczam, że żadnych brzydkich rzeczy nie robiliśmy.
Cieżko coś brzydkiego zrobic z kanapą - prawda ?

wszystkie zdjęcia na tym blogu mają czarne kwadraciki (takie założenie, że niby anonimowość czy coś)

m pisze...

O kuhfa... Brak mi słów...
Widać że ma kasiore żeby się dobrze ubrać. Stać go.

tropike pisze...

życzliwy, wracaj szybko bo 2piwa się zmienia i powoli znika (nie tylko na tle kanapy); jak tak dalej pójdzie to do Utopi go wpuszczą...

ms_olga pisze...

Lesiu, nadal nie rozumiem, po co te czarne kwadraty. Inteligentni czytelnicy już dawno odkryli jak wyglądasz... :)

Anonimowy pisze...

Lesiu, szacuneczek!! Bede zagladac codziennie! Czekam na nowe notki! /
Starajaca sie doscignac swoj ideal modowo-mentalny - Paris!