niedziela, 10 maja 2015

Wybory prezydenckie 2015

Inaczej niż poprzednio, tym razem 2piwa postanowił pierwszy raz w życiu świadomie wziąć udział w wyborach. Analizował, planował, czytał, porównywał, wyznaczał, wysyłał maile, zasięgał opinii ludzi znacznie mądrzejszych od siebie, jak również tych trochę głupszych, debatował ze znajomymi na piwie, z nieznajomymi w internetach, rankingował, wgryzał się w zawiłe meandry programów wyborczych.

Po czym znowu analizował, czytał, porównywał, rozpatrywał, roztrząsał, prześwietlał, rozkładał na czynniki pierwsze i w końcu wybrał kandydata, który jego zdaniem najbardziej nadaje się na ten urząd. Dodatkowo, w przypadku zmiany ustroju Najjaśniejszej Rzeczpospolitej w niedalekiej przyszłości na jakiś bardziej sprawiedliwy –np. monarchię, świetnie nadawałby się oraz bez problemu może zostać intronizowany na Króla Polski:


Niestety po powrocie do domu okazało się, że te wstrętne reżimowe, niepatriotyczne, zachłanne, komunistyczne, psudo_łże_elity ustaliły zasady w taki sposób, iż kandydat 2piwa nie ma najmniejszych szans. Nie dość, że trzeba się wcześniej zarejestrować, zebrać jakieś podpisy, to jeszcze te pseudo_łże_elity ordynarnie, zresztą w swoim sbeckim stylu, ustaliły jakąś faszystowską barierę wieku na 35 lat. Skandal!

Brak komentarzy: